Hotspot Çözümleri

Hotspot, genel olarak kamusal alanlarda kablosuz ağ teknolojisi kullanılarak sunulan internet paylaşım hizmetidir. Kafeler, restoranlar, oteller vb. işletmelerin, kurumların müşterilerine/misafirlerine sundukları internet hizmeti hotspot olarak isimlendirilir.

Ortak alanlarda kullanıma sunulan bu hizmetin kayıt altına alınması ve stabil çalışmasını sağlamak amacıyla NetWall hotspot çözümümüzü kullanabilirsiniz. NetWall hotspot servisi sayesinde, internet erişimi talep eden kullanıcının, saniyeler içinde T.C kimlik numarası doğrulaması yaparak veya cep telefonuna gelecek doğrulama kodu ile sistemde oturum açması sağlanır ve internete erişmesi sağlanır. Böylece ortak kullanıma açılmış internet üzerinden suç teşkil edecek eylemlerin yapılmasının önüne geçilebilmektedir. Kullanıma sunulan internet tam olarak kimin tarafından kullanıldığı ve eylemlerin kayıt altında kalması sağlanmaktadır.

Günümüzde internet’in hızlı ve kesintisiz çalıştığı kafeler, oteller, restoranlar tercih edilmektedir. Stabil ve her kullanıcının internet bant genişliğini adil bir biçimde kullanarak internet erişimi sağlamak için NetWall hotspot çözümümüz ile tanışmalısınız.

Hotspot hizmetimiz için öncelikle demo kurulumu yaparak bir ay boyunca ücretsiz kullanım ile deneme yapmanızı sağlıyoruz.

Demo kurulumu ve detaylı tanıtım sağlamak için bize ulaşmanızı heyecanla bekliyoruz.