Farkında mısınız? Çalışanlarınız İşyerinde İnternet Üzerinde Harika Vakit Geçiriyorlar

Evet, başlık doğru, neyse ki sosyal medya var… Gerçekten bize inanın, çalışanlarınız sizin iş yapılması için sağladığınız internet üzerinde harika vakit geçiriyorlar.

Şirketinizde, Facebook, Instagram, Twitter ve Youtube gibi sosyal medya sitelerinde geçirilen vakit aslında sizin vaktiniz. Siz bu vakit için ödeme yapıyorsunuz. İzin verin bu iş gücü kaybınızı sonlandıralım, çalışanlarınızı sosyal medya bağımlılığından kurtaralım.

Dilerseniz öncelikle hiç bir erişim kısıtlaması yapmayalım. 30 günlük ücretsiz demo kurulumu yapalım ve size internet erişim raporlarını sunalım, daha sonra birlikte karar verelim. “8 saatlik mesai zamanının sadece 3 saati verimli geçiyor” tezini birlikte irdeleyelim 🙂

Web erişimi filtreleme çözümünde, kullanıcı grupları tanımlayabilir ve bu gruplara yönelik erişim düzenlemesi yapılabilir. Bunun yanında direk kullanıcı bazlı kısıtlamalar da yapılabilmektedir. Çeşitli senaryolara göre web erişimi düzenlemesinde sınırsız çözümler sağlanabilmektedir. Bir kaç erişim kısıtlaması senaryosu belirtmek istersek şunları sıralayabiliriz;

  • Şirket içerisinde belirlenen kullanıcılar veya kullanıcı grupları kesinlikle internete erişemesin. Yalnızca işinizle ilgili belirlenen web sitelerine erişilebilsin.
  • Şirket içerisinde yalnızca sosyal medya ve uygunsuz içerik sitelerine erişim kısıtlaması getirilsin.
  • Şirket içerisinde yönetim, muhasebe, satış, üretim gibi kullanıcı grupları oluşturalım ve bu grupların her birine ayrı ayrı erişim izinleri düzenleyelim.

gibi çeşitli ihtiyaçlara göre web erişim filtreleri uygulanabilmektedir.

NetWall güvenlik duvarı çözümümüz eksiksiz web erişimi filtreleme, yönetim ve raporlama imkanı sağlamaktadır. 30 günlük ücretsiz demo kurulumu yapmamıza izin verin, çalışanlarınızın ve şirketinizin internet verimi artsın.

Posted in: Web Erişim Filtreleme

Leave a Comment (0) ↓

Leave a Comment